Constanta Cycling Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 25]

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 7:38 pm26


Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Off topic - bine ai facut, imi insulta putina inteligenta pe care o mai am baiatul asta.
Maine teeeeniiiiis, eu merg pe principiul: soarele si tenisul intareste ... mersul pe bicicleta.

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 5:23 am27


totty86steaua

Super Member
Super Member
Sunt acolo daca voi mergeti , maine o sa vin sub pseudonimul Younes El Aynaoui Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 822622 , de abia astept , Felipe ai dreptate cu lozinca aia Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 732234

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 7:30 am28

Cipollini

Cipollini

di Constanza
Cristi, daca am inteles bine tu ai mai jucat tenis la Neptun. Oare se poate inchiria o racheta de acolo? Sa nu mai alerg sa caut...

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 8:11 am29

laurlook

laurlook

Forum Legend
Forum Legend
O sa apar si eu pe acolo. Am mingii si doua rachete, le aduc pe amandoua. 

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 8:13 am30

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
totty86steaua a scris:Sunt acolo daca voi mergeti , maine o sa vin sub pseudonimul Younes El Aynaoui Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 822622 , de abia astept , Felipe ai dreptate cu lozinca aia Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 732234

Maine adica astazi , vineri 11.09 . De inchiriat racheta eu unu nu am idee , jucam pe rand daca e ... ori mergeti la carrefour aveau unele la 40 lei , cine vrea pot sa ma interesez la Ionut imediat

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 8:18 am31

totty86steaua

totty86steaua

Super Member
Super Member
Asa , azi , am uitat , nu am bani de racheta acum , daca vrea cineva sa imi imprumute e ok , daca nu asta e , ma uit la voi .

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 8:24 am32

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
... parca vad ca avem 10 rachete si 6 jucatori , cum sa te uiti frate ... ne impartim noi , ce numai eu sa ajung cracanat acasa

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 8:27 am33

Cipollini

Cipollini

di Constanza
Atunci, daca e rachete, e jucatori, e teren si e peisage, vin fara sa mai clipesc!

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 8:33 am34

totty86steaua

totty86steaua

Super Member
Super Member
Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 76823 cracanat , eu am antrenament la alergat , nu stiu de voi , alerg 2 ore luni , doua miercuri si doua duminica deci am ceva conditie la alergat Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 732234 , daca sunt mai multe rachete jucam cu cate una in fiecare mana ca sa nu se supere si ele .

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 8:50 am35

veteranu

veteranu

SuperModerator
SuperModerator
In vederea pregatirii de iarnă (după noiembrie) alergarea e sfântă, aşa că propun şi alergări in pluton seara prin Mamaia(ca să fim mai mulţi).Sunt deja sigur pt.Marius-mtbistul si Costel că vor răspunde prezent !
P.S. Defapt acest mesaj a fost mai mult un pretext de a vă felicita pt.atitudinea luată faţă de incidentul de mai sus si rezolvarea lui rapidă.
Cine vrea in echipa "CONSTANTA CYCLING TEAM" trebuie să aibă bun simţ,să fie cinstit si să dea pedale.
Cine nu poate, să se apuce de alte sporturi si să caute alte sit-uri.

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 9:01 am36

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Ne-ar prinde foarte bine niste sfaturi de la oamenii cu experienta ca Veteranu, legate de cum ar trebui sa se pregateasca un ciclist in sezoanele de toamna si de iarna. La alergat o sa fiu prezent

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 9:22 am37

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Vine si fratele , o sa ma i-a draq

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 9:56 am38

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Cristizotti , daca tot vii cu masina il lasi si pe fratele sa se echipeze la plecare in echipamentul de ciclist in ea . Am inteles ca nu au vestiare aia acolo .

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 11:04 am39

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Nu au vestiare. O sa poti. Si eu ma schimb tot in masina. Adica o sa iti pui curu gol pe scaunele mele???? Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 732234

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 11:12 am40

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
si nu numai =))

M-am gandit mai bine , eu plec mai devreme ma schimb la servici si ma intorc inapoi (si la sosire si la plecare) oricum nu pot sa joc mai mult de 1 ora .

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 12:24 pm41

totty86steaua

totty86steaua

Super Member
Super Member
1 ora ? pai nici incalzirea nu dureaza atat Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 732234

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 12:39 pm42

Felipe

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Eu vin gata echipat si in geanta imi iau si echipametul de fotbal ca de la 20.00 am meci. De schimbat pot sa ma schimb si in trestia de pe malul ghiolului ca imi pun chiloti curati Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 535550.
Pentru alergarile de iarna sunt super incantat ca suntem mai multi, in felul asta avem sanse mai mari in fata haitelor de caini.

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 12:40 pm43

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Hai ca eu sunt in Mamaia What a Face ... la 17:15 sunt acolo ... macar sa fie gol .

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 12:47 pm44

totty86steaua

totty86steaua

Super Member
Super Member
Pe la 17 ajung si eu direct de la munca

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 12:52 pm45

Felipe

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Pentru cei care acum iau racheta prima data in mana (nu e cazul meu, la mine e a doua oara) am o surpriza: o minge legata cu elastic si cu care te poti juca singur.

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 12:56 pm46

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Filip - "Felipe" a scris:Pentru alergarile de iarna sunt super incantat ca suntem mai multi, in felul asta avem sanse mai mari in fata haitelor de caini.

Da pai trebuie sa diversificam pregatirea , daca se poate sa imi dati niste ideei de discipline sportive pe care le putem face . In acest fel voi face un program (in functie de turele mele Wink) ) pe durata de 1 luna (cand se termina fac altul) . Sa nu aud de flag fotbal

PS : eu am luato in mana cand am cumparato .. deci e a 2 a oara

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 1:10 pm47

Felipe

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Buna idee, poti posta aici un program si cei care au timp, chef si vor sa isi mai dezlipeasca bucile de pe canapea si sa mai lase telecomanda si sotiei / prietenei / amantei, pot veni sa faca o miscare.

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 1:12 pm48

Marusone

Marusone

SuperModerator
SuperModerator
"ai luat-o in mana, doar de 2 ori?"....... Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 209988 aa... racheta, da este bine si asa...decat deloc..... astazi eu o sa fiu consemnat la munca putin peste program, as fi venit si eu macar sa vad cum e treaba si poate sa o tin si eu in mana macar o data la sutele de luni de cand nu am mai tinut o ..... racheta de tenis in mana..... Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 732234

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 1:19 pm49

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Eram sigur ca se interpreteaza , daca erai Biluzze mergeai si tu la spovedit =))

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 1:22 pm50

Marusone

Marusone

SuperModerator
SuperModerator
amin! Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 205120

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Sam Sept 12, 2009 5:35 am51

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Am uitat sa pun aseara cateva impresii despre pregatirea de vineri seara . Prezenti la datorie au fost : Cristizotti , Felipe , Totty , Laurlook , CucuGigel si subsemnatul . S-a jucat aprox. 2 h . Fratele dupa cum a spus nu a pus mana pe racheta decat cand a cumparat-o si cand am bagat-o in geanta ... dar m-am distrat de minune , asta cred ca a fost si scopul principal . Am facut 1,5 meciuri pe primul l-am abandonat din cauza unei accidentari mai vechi (Ionut tata , mai ti minte cand nu ai semnalizat groapa aia si a intrat fratele direct in ea ??) . Meciul nr 2 a fost jucat in totalitate cu coechipierul CucuGigel ... si pierdut (am fost furati oricum Very Happy ) , am avut cateva sclipiri de moment . Baietii joaca bine ... din moment ce nu au pus mana pe racheta pentru prima oara in viata lor . Oricum distractie maxima ... nu am mai ras atat de mult timp .

PS: racheta lui Felipe de 30E face toti banii =))

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Sam Sept 12, 2009 5:51 am52

totty86steaua

totty86steaua

Super Member
Super Member
Si mie mi-a placut atmosfera , a fost frumos sa rad atat , oricum stopurile lu Bogdan la fileu au fost dementiale , nici Federer nu le lasa asa bine acolo . Felicitari tuturor , poate mai facem din astea ca imi place Pregatire Fizica Generala - Pagina 2 810268


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 25]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente