Constanta Cycling Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 25 din 25]

Pregatire Fizica Generala - Pagina 25 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Feb 24, 2012 10:58 am601


bobby32

Forum Legend
Forum Legend
baieti, pentru tenisul de duminica eu ma retrag..nu am cum sa ajung...
revin cu o intrebare mai veche... are cineva o cursiera de imprumutat pentru iesirea de sambata? - nu mai am de unde sa fac rost...
multumesc

Pregatire Fizica Generala - Pagina 25 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Feb 24, 2012 5:25 pm602


mihai_ct

SuperModerator
SuperModerator
Pentru tura spre Costineşti de mâine se va pleca la 10:00 de la Club (str. Primăverii, lângă Stadion), cei care văd prea târziu modificarea orei 10:30, pot veni și ne regrupăm la întoarcere.

Pregatire Fizica Generala - Pagina 25 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Feb 24, 2012 9:56 pm603

Dany

Dany

super baiatul lu' nea Titi
Team President

vine si titi. va curata pana la eforie sud. Smile

Pregatire Fizica Generala - Pagina 25 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Sam Feb 25, 2012 2:58 pm604

avatar

bobby32

Forum Legend
Forum Legend
Cum a fost plimbarea?Smile

Pregatire Fizica Generala - Pagina 25 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Dum Feb 26, 2012 6:30 am605

laurlook

laurlook

Forum Legend
Forum Legend
Plimbarea... (eu nu pot sa-i spun chiar plimbare Smile ) a fost bine venita dupa atata pauza.

Pregatire Fizica Generala - Pagina 25 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Dum Feb 26, 2012 7:05 am606

Dany

Dany

super baiatul lu' nea Titi
Team President

o repetam azi de la 11.00 la club, pe Tariverde. sa fieee!

Pregatire Fizica Generala - Pagina 25 Empty Re: Pregatire Fizica Generala Dum Feb 26, 2012 7:55 am607

mihai_ct

mihai_ct

SuperModerator
SuperModerator
Să fie nebunie ... cam multe gropițe pe partea aia după ultimele înghețuri, dar merită cățărările


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 25 din 25]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Forumgratuit.ro | Sporturi si Pasiuni | Echitatie, Ciclism, Drumetii | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente