Constanta Cycling Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 25]

Pregatire Fizica Generala Empty Pregatire Fizica Generala Mar Sept 08, 2009 8:44 am1

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Pentru tennis , alergare , fotbal si alte sporturi . Intalnirile se fac aici .



Ultima editare efectuata de catre LiveForCycling in Mier Mar 24, 2010 7:28 am, editata de 1 ori

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Mar Sept 08, 2009 8:52 am2

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Vineri va propun sa ne intalnim la un meci de tennis (am si eu 2 rachete) , sa mai diversificam pregatirea (mai ales acum ca a venit iarna) . Alegem un teren si trecem la treaba .
Un teren cu nocturna , in caz ca ne prinde noaptea . Am un rever ucigator ... pentru pasarile din copaci .

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Mar Sept 08, 2009 9:05 am3

Razvan

Razvan

Membru Avansat
Membru Avansat
tenis de camp joc si eu,am facut de perf cand eram mai mic.Cand ma intorc in CT(in weekend) ma alatur la niste meciuri

http://www.flickr.com/photos/razvanphotography/

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Mar Sept 08, 2009 9:51 am4

totty86steaua

totty86steaua

Super Member
Super Member
Pai daca e asa ne caftesti , la cat stim noi sigur numai iesi de pe teren Pregatire Fizica Generala 732234 Pregatire Fizica Generala 732234 cel putin zic de mine . Si eu ma alatur desi daca ma prinde noaptea iar trebuie sa merg pe inturneric pana acasa , si pana la Cumpana ma injura in medie cam 5-6 soferi ca ce caut la ora aia pe strada , dar ma risc .


PS : Bogdaneeeee , ce ma cenzurezi tu pe mine , e al doilea post pe care il stergi , te prind eu la tenis , REVENGE Pregatire Fizica Generala 263699

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Mar Sept 08, 2009 11:50 am5

Marusone

Marusone

SuperModerator
SuperModerator
fratilor.... eu ma bag la o alergare ca sport de iarna, ma rog ....si bike cand se poate... si de ce nu pot sa asist si la o partida de tenis de pe margine asta asa ca sa ne vdm mai multi

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Mier Sept 09, 2009 5:44 pm6

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Am vb astazi cu , Cucu Gigel (ne-am intalnit in Mamaia) si o sa se intereseze el de un teren (de tennis) . Subsemnatul dispune de 2 rachete , daca mai gasim 2 tragem meci la dublu

Intalnirea ramane pentru Vineri 11.09.2009 ora 18 , locul de intalnire ramane sa fie stabilit .

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Mier Sept 09, 2009 6:42 pm7

Felipe

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Am si eu o racheta si 3 mingi galbene, propun sa jucam pe flotari si castigatorul la masa ... sau jucam americana ... Pregatire Fizica Generala 62125.

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 5:37 am8

totty86steaua

totty86steaua

Super Member
Super Member
Am jucat eu pe unul destul de bun cum te duci spre Navodari prin Mamaia e pe stanga , nu mai tin minte cat era ora dar oricum cel mai ieftin si terenul era destul de bun , acum nu mai tin minte cu nocturna , sa ma bagati si pe mine , eu daca e imi iau racheta de la aia , era vreo 5 lei pe ora , ca daca o aduc pe a mea fac ravagii Pregatire Fizica Generala 732234 la cate fire are rupte si gauri are prin ea .

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 5:46 am9

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Rachete avem , picioare si experienta ... nu . La cat am jucat eu ... am rachetele alea ca era oferta la carrefour cu 36 lei bucata =))

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 6:13 am10

totty86steaua

totty86steaua

Super Member
Super Member
Eu am experienta , am jucat o ora acum vreo 2 luni dupa o pauza de 5 ani Pregatire Fizica Generala 732234 deci sunt in forma , e ok atunci cu rachetele nu mai trebuie sa luam de la ei , teren sa gasim acum .

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 6:28 am11

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
La Neptun e ok. Vineri la ora 18.00. Sau e si mai bine 17.30. Mingii aduc si eu cateva. Aduceti si voi ca e important sa avem multe. Anuntati cine vine sigur ca sa stim cate luam. Nu cautati teren dinainte ca nu e cazul. O sa il luam la fata locului.

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 8:44 am12

Cipollini

Cipollini

di Constanza
Am vorbit despre teren. E la facultatea de Educatie Fizica (baza nautica de pe lacul SiutGhiol). Putem sa mergem maine la ora 18 fara nici o problema. Taxa moca. Minge si racheta nu am dar incerc sa gasesc pana maine! Stabilim mai tarziu unde si cum ramane... Succesuri

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 9:04 am13

biluzze

biluzze

Membru Profesionist
Membru Profesionist
Eu vin cu ceva mai nou pt voi : Flag Fotbal.
Este versiunea fara contact de la fotbal american, acuma dak vreti si o sa va placa putem face flag fotbal dupa regulile american nu europene si jukm si cu contact mic doar cu palmele. Flag-ul nu necesita echipament, doar placerea, pofta , ceva instruitie dak nu se dezvolta in teren cu timpu si niste curele.. un link de exemplu
https://www.youtube.com/watch?v=6E2MYf_pShw



Ultima editare efectuata de catre LiveForCycling in Joi Sept 10, 2009 11:17 am, editata de 1 ori (Motiv : Biluzze , limiteazate la discutile noastre , daca nu vrei sa participi nu mai umple topicul cu alte discutii , multumesc)

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 11:11 am14

Alien_X

Alien_X

Coleg de Suferinta
Coleg de Suferinta
cucu_gigel a scris:Am vorbit despre teren. E la facultatea de Educatie Fizica (baza nautica de pe lacul SiutGhiol). Putem sa mergem maine la ora 18 fara nici o problema. Taxa moca. Minge si racheta nu am dar incerc sa gasesc pana maine! Stabilim mai tarziu unde si cum ramane... Succesuri

..da pe cine cunosti tu mai baiat la baza sportiva a universitatati (cunoscatori stiu de ce am scris asa Pregatire Fizica Generala 76823 ) ovidius, de e taxa moca???? Pregatire Fizica Generala 732234 Pregatire Fizica Generala 732234 Pregatire Fizica Generala 732234 Pregatire Fizica Generala 732234 ..ai pile?aaaaaa? Pregatire Fizica Generala 822622 Pregatire Fizica Generala 822622 Pregatire Fizica Generala 822622 Pregatire Fizica Generala 822622

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 11:20 am15

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
=)) astazi stabilim detaliile si diseara postez locul si ora intalnirii

PS : Biluzze , limiteazate la discutile noastre , daca nu vrei sa participi nu mai umple topicul cu alte discutii , multumesc

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 12:28 pm16

totty86steaua

totty86steaua

Super Member
Super Member
Astia arata ca ploua exact maine dupa amiaza Pregatire Fizica Generala 29974

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 12:59 pm17

biluzze

biluzze

Membru Profesionist
Membru Profesionist
[quote="LiveForCycling"

PS : Biluzze , limiteazate la discutile noastre , daca nu vrei sa participi nu mai umple topicul cu alte discutii , multumesc[/quote]


Bine ma desteptule!
Cine este interesat sa joace sau sa vada flag fotbal: sambata, 12.09.2009, 18:00 pe stadionul Badea Cartan (langa stadionul Cleopatra).

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 1:19 pm18

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Du-te sanatos...

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 1:34 pm19

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Biluzze , ti-am cerut un lucru , destul de frumos si fara bataie de joc . Daca vrei sa faci reclama la "flag fotbal" deschide un topic special , nu te opreste nimeni ... dar nu te baga peste alte discutii cu posturi inutile . Ai observat ca ti-am sters postul ... tu ai postat inca o data , am vazut si m-am gandit sa il las ... cu o mica observatie .

Si cu asta am terminat , daca mai vad discutii inutile o sa "treci pe tusa" (cum spun pe ciclism.ro) permanent

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 2:19 pm20

Cipollini

Cipollini

di Constanza
totty86steaua a scris:Astia arata ca ploua exact maine dupa amiaza Pregatire Fizica Generala 29974
Pe RADAR spun ca maine, in jur de 18 e bine, dar o sa ploua spre noapte!

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 2:40 pm21

biluzze

biluzze

Membru Profesionist
Membru Profesionist
Nu era de reclama, pur si simplu vroiam sa va invit la o miscare...
nu uita ce ai zis la inceput! """""Pentru tennis , alergare , fotbal si alte sporturi . Intalnirile se fac aici"""""
vi s-a cam urcat la cap

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 5:03 pm22

Alien_X

Alien_X

Coleg de Suferinta
Coleg de Suferinta
Biluzze tata....cu remarci de genul "Bine mai desteptule" si "vi s-a cam urcat la cap" nu dai dovada decat de 2 lucruri:...nu prea ai trecut de scara blocului in 20 de ani pe care ii ai si bunele maniere s-au predat in zilele in care tu lipseai.
Nu stiu daca te uiti pe tot forumul asta , in afara de cateva glume si cate un sarcasm ici colo asa...bine intentionat..., sa vezi vro jignire intre noi. Si trebuie sa ti cont ca in afara de cateva pers..restul aici pe forum ne-am cunoscut.
Asa ca, nu sunt Nostradamus,....dar cred ca in curand daca mai continui asa..ip-ul tau recte profil...se va imprastia in flag-fotbal.

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 5:49 pm23

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
OK , pentru maine vineri 11 sept .

Intalnire in fata On Plonge Mamaia (cine nu stie este peste drum de parcarea Aqua Magic) , ora 17:30 . Pregatiti pentru tennis , inchiriem teren ... terenuri depinde cate rachete avem (acolo au si nocturna) . Cine are mingi pe acasa este invitat sa le aduca .

Aaaa era sa uit userul Biluzze este banat 14 zile , pentru a-si gasi linistea sufleteasca

http://www.constantacyclingteam.tk

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Joi Sept 10, 2009 7:38 pm24

Felipe

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Off topic - bine ai facut, imi insulta putina inteligenta pe care o mai am baiatul asta.
Maine teeeeniiiiis, eu merg pe principiul: soarele si tenisul intareste ... mersul pe bicicleta.

Pregatire Fizica Generala Empty Re: Pregatire Fizica Generala Vin Sept 11, 2009 5:23 am25

totty86steaua

totty86steaua

Super Member
Super Member
Sunt acolo daca voi mergeti , maine o sa vin sub pseudonimul Younes El Aynaoui Pregatire Fizica Generala 822622 , de abia astept , Felipe ai dreptate cu lozinca aia Pregatire Fizica Generala 732234


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 25]

Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente