Constanta Cycling Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 20 din 40]

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mier Iul 22, 2009 5:43 pm476


LiveForCycling

Administrator
Administrator
Maine 23 Iulie
Traseu : Constanta - Sitorman , Ora : 18:00 , Intalnire : Vaporas (iesire spre Ovidiu)

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mier Iul 22, 2009 8:03 pm477


Alien_X

Coleg de Suferinta
Coleg de Suferinta
LiveForCycling a scris:Maine 23 Iulie
Traseu : Constanta - Sitorman , Ora : 18:00 , Intalnire : Vaporas (iesire spre Ovidiu)
Frate , man, sincer maine as face un Basarabi cu urcarea de la Siminoc....dar daca zisei un Sitorman.....si merge lumea spre acolo...vine si eu..se poate....Smile..

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iul 23, 2009 2:41 am478

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Pai am discutat cu baietii si au fost de acord , in plus ca ruta Basarabi e blestemata pentru mine am "retineri" sa fortez Very Happy

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iul 23, 2009 5:30 am479

un_greu

un_greu

Super Member
Super Member
Aricel a scris:Astazi 22.07.2009 ora 18:00 ne intalnim la Oxford sa facem o tura !
am vb pe mess ca te astept in parc langa papadie.nu la oxford ca sa stau in soare.
eu am fost prezent de la 18:00 pana la 18:15

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iul 23, 2009 8:47 am480

Alien_X

Alien_X

Coleg de Suferinta
Coleg de Suferinta
LiveForCycling a scris:Pai am discutat cu baietii si au fost de acord , in plus ca ruta Basarabi e blestemata pentru mine am "retineri" sa fortez Very Happy
k man...cand plecati dai un bip-tel....si fratele iese in statie!

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iul 23, 2009 10:10 am481

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
ok frate asa fac , baieti voi mai veniti ?

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iul 23, 2009 10:13 am482

mihai_ct

mihai_ct

SuperModerator
SuperModerator
Mai mult ca sigur daca nu intervine altceva.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iul 23, 2009 12:12 pm483

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
eu s-ar putea sa imi montez rotile si pinioanele azi cu Veteranu si nu cred ca mai am timp de iesit

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iul 23, 2009 1:12 pm484

Alien_X

Alien_X

Coleg de Suferinta
Coleg de Suferinta
CristianD a scris:eu s-ar putea sa imi montez rotile si pinioanele azi cu Veteranu si nu cred ca mai am timp de iesit

ia fa si tu un efort asa...si....hai... Very Happy

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iul 23, 2009 1:45 pm485

Felipe

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
M-am testat astazi la inot si sunt cam rupt, nu cred ca mai pot sa mai si pedalez. Cel mai bine ar fi sa stau sa ma recuperez sa nu va mai incurc. Spor la pedalat!

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iul 23, 2009 2:07 pm486

Alien_X

Alien_X

Coleg de Suferinta
Coleg de Suferinta
Filip a scris:M-am testat astazi la inot si sunt cam rupt, nu cred ca mai pot sa mai si pedalez. Cel mai bine ar fi sa stau sa ma recuperez sa nu va mai incurc. Spor la pedalat!

ia....fa si tu o recuperare cu noi pe str asa....mai o vb...mai o recuperare...eeeeee...pai se poate!

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iul 23, 2009 5:34 pm487

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
... sa vedeti ce recuperare va trag eu next time cand ne mai vedem ... veniti toti la mine , ''hai bogdane unde mergem" ... si azi curu ... a venit saracu andrei dupa ce a carat saci de moloz la o ruda si a mai tras si cateva beri ... va astept cu drag data viitoare

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iul 23, 2009 5:50 pm488

Alien_X

Alien_X

Coleg de Suferinta
Coleg de Suferinta
Very Happy Very Happy Very Happy ....da lasa frate baietii sa faca recuperarea.....pregatirile.....montajul.....te iei de ei acuma...eeeeeee...pai se poate..... Very Happy Very Happy Very Happy

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iul 24, 2009 10:48 am489

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
... noroc ca a venit Ciotic ieri si a avut cine sa ma fugareasca , am savurat tura la maxim :-bd .

Maine stau linistit , vad si eu etapa si dupa aia sunt ocupat ... luni ne mai vedem daca e la o tura ... posibil o cheie

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iul 24, 2009 3:11 pm490

Alien_X

Alien_X

Coleg de Suferinta
Coleg de Suferinta
LiveForCycling a scris:... noroc ca a venit Ciotic ieri si a avut cine sa ma fugareasca , am savurat tura la maxim :-bd .

Maine stau linistit , vad si eu etapa si dupa aia sunt ocupat ... luni ne mai vedem daca e la o tura ... posibil o cheie
Nu am vazut programul de la munca pentru sapt viitoare dar cred ca sunt de dimineata la munca...deci pentru luni....sunt pe traseu.Tura de ieri...frateeeeeeee...prea rapid am ajuns acasa Very Happy Very Happy Very Happy ...m-am uitat la ceas si am vazut cat e, am vrut sa ies iar Very Happy Very Happy Very Happy .
La catararea aia pe sitorman, am venit cu masina aia care va depasit in varf, da greseala mea a fost ca am iesit din spatele ei si am luat o pala de vant de ma lasat 100 m in spate si de acolo.....dus am fost Very Happy Very Happy Very Happy .Altfel, ma uitam ca mergeam in drept cu Ciotic, numai ca eu stateam dupa masina!..22km/h urcam Evil or Very Mad Evil or Very Mad .Am iesit ca am crezut ca am ajuns in varf...da de unde..mai aveam..BIG MISTAKE! Very Happy Very Happy Very Happy

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iul 24, 2009 4:03 pm491

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Da si pe mine m-a ajutat tiru ala (chiar daca am stat in lateral) , a fost binevenit ... mai ales pe vantul ala . Am ajuns si eu repede chiar m-am mirat ... asa e cand are cine sa traga de tine pe traseu . Ok , pentru luni poate tragem o Cheie .

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iul 24, 2009 6:45 pm492

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Din pacate nu am reusit sa ies ieri. De la 6.30 pana aproape de 12 noaptea am asamblat la bicicleta impreuna cu Veteranu. Mi-am pus erogopowerele, rotile, pinioane, lant nici eu nu mai stiu exact ce. Problema e ca am o caseta de 13-23 cu placa de 39, iar la deal o sa trag de mine ca de-un caine mort. Imi trebuie neaparat o placa de 34 sau alta caseta. Maine dupa Mt Ventoux o sa ies la Sitorman sa vad cum se comporta in teren

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iul 24, 2009 7:10 pm493

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Ce draq nu poti sa tragi 23/39 ... Very Happy

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Sam Iul 25, 2009 5:09 am494

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Nu stii ce vorbesti...

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Sam Iul 25, 2009 9:25 am495

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
... lasa frate ca angrenaju tau ala de MTB imi strica ziua , si eu am trecut de la 44/28 chiar 29 la angrenajul pe care il am acum , mergi mai mult pe foaia de 39 si te obisnuiesti in 1 sapt ... trebuia sa astepti macar sa treaca concursul , asa o sa iti vina greu

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Sam Iul 25, 2009 12:52 pm496

veteranu

veteranu

SuperModerator
SuperModerator
[quote="CristianD"]Nu stii ce vorbesti...[/quote
Cristi, nu dispera !!! Ma ocup de tine pana in concurs. Esti pe maini bune ! Intre timp tu antreneazate! Promit sa rezolv problema pasului pt. concurs.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Sam Iul 25, 2009 3:03 pm497

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
multumesc

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Sam Iul 25, 2009 8:45 pm498

Alien_X

Alien_X

Coleg de Suferinta
Coleg de Suferinta
Cristiiii...te vrem pe podium tata.....Sa ne spui exact cand e concursul sa trimitem....2 majorete sa te astepte la finish....2-3 ursi pe traseu pt concurenta....vene sa ai ca de injectii facem rost si gata....Copilu' minune al muntilor tata te facem!

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Sam Iul 25, 2009 9:07 pm499

Alien_X

Alien_X

Coleg de Suferinta
Coleg de Suferinta
Din pacate....(sa le rup capul) si sapt viitoare sunt de dupa-amiaza la munca.Liber in week-end!...deci pana sambata cand pot iesii raman pe "Fixa"...fuck fuck fuck..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Dum Iul 26, 2009 3:24 am500

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Asta e , facem ceva in weekend

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Lun Iul 27, 2009 9:16 am501

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Pentru astazi (27/06/09) Traseu - Cheile Dobrogei , Intalnire - Ora 17:30 in fata bisericii albe din Ovidiu (nu prima , care este geamie ... a2a)

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Lun Iul 27, 2009 11:22 am502

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
17.30 in Ovidiu??? Nici in cele mai frumoase vise nu ajung. Incerc pe la 18.00. Daca nu ma astepti (asteptati) ne intalnim pe traseu


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 20 din 40]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Forumgratuit.ro | Sporturi si Pasiuni | Echitatie, Ciclism, Drumetii | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente