Constanta Cycling Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 12]

Ture in cursul saptamanii Empty Ture in cursul saptamanii Dum Iun 07, 2009 5:59 pm1

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Marti 9 Iunie va invit la o tura prin Mamaia / Corbu ori mergem pana la compexul de vile (la iesire din Mamaia) pe partea cu marea si ajungem pe plaja ... mirosim o scoica ... tragem o poza ... lejer asa ... distanta mica distractie mare . Intalnire la ora 18:00 in parcarea mare de la Aqua Magic .

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Dum Iun 07, 2009 8:17 pm2

costel07

costel07

Membru Avansat
Membru Avansat
NE VEDEM ACOLO!

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Lun Iun 08, 2009 2:12 pm3

DANILO

DANILO

Membru Avansat
Membru Avansat
imi anunt si eu prezenta

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Lun Iun 08, 2009 4:34 pm4

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Si eu

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 09, 2009 10:29 am5

Cipollini

Cipollini

di Constanza
Vin si eu!

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 09, 2009 12:12 pm6

dderbedeu

dderbedeu

Membru Incepator
Membru Incepator
vin si eu Smile)

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 09, 2009 8:19 pm7

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
joi poate repetam isprava , de data asta tragem un Targusoru (distanta este aceeasi)

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 09, 2009 8:55 pm8

vieru_dhan

vieru_dhan

Membru Avansat
Membru Avansat
De abia astept sa revin in Constanta sa ma alatur si eu la plimbari de genu asta.Pana atunci mai dau cateva pedale pe unde sunt acum.

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mier Iun 10, 2009 7:15 am9

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Ok pentru Joi 11 iunie 2009 , traseu Constanta - Kogalniceanu - Targusoru , parcurgere la o viteza moderata cu regrupari cand este nevoie .

Intalnire in parcarea mare Aqua Magic ora 18

Am postat la incepatori pentru ca vom merge la viteze mici accesibile fiecaruia , daca vedem ca nu avem sanse sa ajungem in timp util (adica sa ne intoarcem pe lumina) scurtam traseul , nu este problema :-bd

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mier Iun 10, 2009 1:24 pm10

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
deci maine facem acest traseu ?

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mier Iun 10, 2009 2:40 pm11

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
aha

Ture in cursul saptamanii Empty joi11 Joi Iun 11, 2009 12:27 am12

Anonymous

Ajda

Vizitator
merg si fete cu voi joi? Razz

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iun 11, 2009 8:16 am13

totty86steaua

totty86steaua

Super Member
Super Member
Sper sa vin si eu dar nu promit mai ales dupa ce azi de dimineata cineva a atentat la integritatea mea corporala harjaindu-ma cu roata pe pantofi , sper sa imi revin .

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iun 11, 2009 9:25 am14

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Anonymous a scris:merg si fete cu voi joi? Razz

Nu cred , vezi ca pe forum este o fata cu userul "rodika.joli" poti sa ii trimiti un mail ... cauta colega de cateva luni , presimt ca o sa va intelegeti bine

totty86steaua a scris:Sper sa vin si eu dar nu promit mai ales dupa ce azi de dimineata cineva a atentat la integritatea mea corporala harjaindu-ma cu roata pe pantofi , sper sa imi revin .

Nasol , cred ca s-a intamplat in oras ... foarte periculos mai ales acum vara . Bine ca nu a fost mai grav .

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iun 11, 2009 9:54 am15

totty86steaua

totty86steaua

Super Member
Super Member
Da in oras , m-am speriat pentru ca in dreapta unde ma impingea ea era o balustrada , deci nu mai aveam unde sa ma duc , bine ca nu a fost nimic grav .

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iun 11, 2009 7:10 pm16

rodika.joli

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
m-am autosesizat la subiect Wink buna Ajda..! welcome...
LiveforCycling are dreptate...nu gasesc si eu o fata cu care sa ma plimb..eu nu mai ies o perioada pe strada din diverse motive legate de siguranta ..dar am descoperit un traseu secret fara trafic..daca vrei si ai liber in weekend sunt incantata..

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iun 11, 2009 7:44 pm17

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Am ajuns pe la 21.00 de la Targusor. Din pacate nu am putut sta va astept. Ne cerem scuze fata de Aricel care a ramas mult in urma, motiv pentru care nu l-am mai putut astepta. Te rugam sa postezi aici pentru a sti cu totii ca ai ajuns in regula. Dane? Cu tine ce s-a intamplat. Te-am astepta in Kogalniceanu juma de ora si nici urma de tine. Am aflat dupa aia de la Aricel ca te-ai intors.
In alta ordine de idei si spar sa fie si ceilalti baieti de acord, a fost o tura super tare cu sosele libere si pline de dealuri si vegetatie. Un antrenament foarte bun pentru Babadagul de sambata. Noapte buna

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iun 11, 2009 7:59 pm18

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Sambata cred ca stau linistit , ori va insotesc pana la Mihai Viteazu ... ma dor picioarele .
... ori poate ma dau obosit , inca nu stiu pe ce varianta sa merg

Aricel sper ca ai ajuns cu bine , daca esti suparat pe noi ... imi asum eu toata vina si imi cer scuze (noi am stat 30min la intrare in Cta , dar nu ai aparut)

Dan , am stat 20min dupa tine , nici la tel nu ai raspuns

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iun 11, 2009 8:02 pm19

Aricel

Aricel

Super Member
Super Member
Am ajuns la 22:00, a fost traficul aglomerat Wink) sunt in regula.

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iun 11, 2009 8:06 pm20

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Ma bucur ca ai ajuns bine , ii cer scuze ... data viitoare sa imi spui mai din timp ca vrei sa vi si plecam mai devreme

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 12, 2009 9:55 am21

costel07

costel07

Membru Avansat
Membru Avansat
regrupare ,iam dat disparuti pe aricel si dan,dar sa terminat totul cu bn Wink)Ture in cursul saptamanii Dsc06822m

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 12, 2009 9:57 am22

costel07

costel07

Membru Avansat
Membru Avansat
crsiti alta viata cu masina!!Wink)

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 12, 2009 10:04 am23

costel07

costel07

Membru Avansat
Membru Avansat
bogdane ghici cine mergea la techirghiol miercuri 10-05-09?

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 12, 2009 10:05 am24

costel07

costel07

Membru Avansat
Membru Avansat
Ture in cursul saptamanii Dsc06688

Ture in cursul saptamanii Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 12, 2009 10:15 am25

costel07

costel07

Membru Avansat
Membru Avansat
aricel imi cer scuze ca nu ti-am facut poza dar am venit nepregatit nu mai aveam bateri la apartu photo data viitoare ma revansez!!Wink


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 12]

Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente