Constanta Cycling Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 12]

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 12, 2009 10:05 am26


costel07

Membru Avansat
Membru Avansat
Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Dsc06688

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 12, 2009 10:15 am27


costel07

Membru Avansat
Membru Avansat
aricel imi cer scuze ca nu ti-am facut poza dar am venit nepregatit nu mai aveam bateri la apartu photo data viitoare ma revansez!!Wink

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 12, 2009 10:32 am28

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
aaaa , pai cu noi de ce nu merge Sad

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 12, 2009 10:52 am29

costel07

costel07

Membru Avansat
Membru Avansat
din cate stiu nu can nu vroia ! a vea treaba acasa

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 12, 2009 3:45 pm30

Dany

Dany

super baiatul lu' nea Titi
Team President

sal baieti. ieri pe traseu am vb cu Victor de la Club si m am intors sa ma intalnesc cu el la Celsy. a trebuit sa vb despre LUCICA de la club..pleaca la Balcaniada Smile am tras apoi cu baietii de la club o plasa mica pana la Cta...nu am auzit tel. am intele ca a fost ok plimbarea.
sper sa ne putem vedea maine catre Caliacra.fac tot posibilul.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 12, 2009 5:12 pm31

avatar

Ener

Super Member
Super Member
Vaii cum am dormit azi-noapte dupa tura asta...putea sa se darame si casa pe mine ca numai simteam nimic,dupa dealurile alea. Smile)

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Dum Iun 14, 2009 10:01 am32

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Luni 15 Iunie 2009 , Traseu : Constanta - Sacele , Intalnire in parcarea mare Aqua Magic , Ora intalnire 18:00 .

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Dum Iun 14, 2009 10:10 am33

Aricel

Aricel

Super Member
Super Member
Eu imi anunt prezenta!

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Dum Iun 14, 2009 11:15 pm34

AJDA

AJDA

Membru Incepator
Membru Incepator
mmmm eu am ce cauta aici sau ma pierd in urma?

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Dum Iun 14, 2009 11:40 pm35

Alien_X

Alien_X

Coleg de Suferinta
Coleg de Suferinta
AJDA a scris:mmmm eu am ce cauta aici sau ma pierd in urma?
Daca ramai in urma, se trimite imediat un om din echipa care sa te aduca inapoi in pluton!!!!.... What a Face What a Face

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Lun Iun 15, 2009 4:49 am36

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
AJDA a scris:mmmm eu am ce cauta aici sau ma pierd in urma?

Daca ramai in urma mergem mai incet si te asteptam , chiar daca nu ajungem la destinatia aleasa nu este nici o problema , important este sa ne simtim bine (ruperile se dau in alte zile, mai trebuie sa o luam si incet... sa mirosim fauna) , din cauza asta am postat si la incepatori.

Ionut , tata ... nu au ajuns pliculetele ? , ne cam eviti de la o vreme ... nu da rezultate "tratamentu" ?

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Lun Iun 15, 2009 9:22 am37

AJDA

AJDA

Membru Incepator
Membru Incepator
daa? ce dragut!!! atunci vin! ceva sfaturi? ce sa iau la mine? am nevoie de ceva anume? cum e drumul? Very Happy

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Lun Iun 15, 2009 9:23 am38

AJDA

AJDA

Membru Incepator
Membru Incepator
Rodikaaaaaaa hai si tuuuuuuuuuuuuuuuuu

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Lun Iun 15, 2009 9:32 am39

AJDA

AJDA

Membru Incepator
Membru Incepator
eu nu am lumini inca pe bici, Sad. si daca se intuneca nu pot sa merg... in fine eu vin, daca e ma opresc la Kazeboo, in drum, si gata; si chem pe cineva sa ma aduca acasa cu masina Smile) ...nu am mers mai departe de iesirea din Mamaia, dar o sa incerc

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Lun Iun 15, 2009 10:32 am40

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
... nu iti trebuie nimic pentru drum , poate doar bani (pentru hidrtare si daca vrei sa mananci ceva)

Nici eu nu am lumini (aveam ceva dar am pierduto prin hartoape), dar de la 18 pana la 21 cand se insereaza avem destul timp (zic eu)

Drumul este bun , in Mamaia putem sa mergem in paralel cate 2 , iar la iesire modificam "formatia" in "sir indian" sa nu incurcam traficul.

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Lun Iun 15, 2009 11:09 am41

costel07

costel07

Membru Avansat
Membru Avansat
imi anunt si eu prezenta

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Lun Iun 15, 2009 11:19 am42

avatar

Ener

Super Member
Super Member
Vreau sa vin si eu,dar numai daca nu intervine alceva intre timp.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Lun Iun 15, 2009 11:44 am43

AJDA

AJDA

Membru Incepator
Membru Incepator
Eu plec mai devreme, ca ma duc la Pinguin, poate bag un mic wake, pana la 6... si daca e ori ma intorc la Aqua Magic, daca nu, ma alatur voua in drum, de la Pinguin. Ne vedem mai tarziu copii! of, daca aveam timp, faceam niste prajiturele , sa avem pentru un mic popas Razz... alta data

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Lun Iun 15, 2009 1:39 pm44

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Vin si eu

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Lun Iun 15, 2009 2:17 pm45

vieru_dhan

vieru_dhan

Membru Avansat
Membru Avansat
Zic si io prezent inca de pe acuma.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 16, 2009 7:11 am46

rodika.joli

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
..eu am joburi in timpul saptamanii inclusiv sambata pana dupamiaza..deci libera toata ziua as fi doar duminica..

cum a fost? ai mers in rokita??

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 16, 2009 7:24 am47

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Uite aici , "rokita" in actiune
Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Spa0464c

PS : poate reusesti sa vi in Duminica asta prin Mamaia sa iti dau tricoul

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 16, 2009 7:32 am48

AJDA

AJDA

Membru Incepator
Membru Incepator
nu pot sa cred , haha, rochita mea pe bici, in actiune Razz

Da, Rodica, am mers dupa cum vezi in rochita, ca de, sa ma asortez cu bici , nu de alta Very Happy
Dar i-am parasit pe baieti la iesirea din Mamaia, si m-am dus la un suc cu amicele mele, care erau in Mamaia deja; Bici a mea are nevoie de revizie, ca s-a deplasat cred roata spate, si e larg lantul, si se freaca deja cauciucul de aripa, de abia am ajuns aseara, mai mai sa scot fum!

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 16, 2009 7:32 am49

rodika.joli

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
ce tareeeeeeeeeeee e poza!!!!

Duminica sigur ies..te anunt pe forum sa stabilim la ce ora esti prin mamaia.. eventual te astept la intrare la aqua magic in parcare ..

mi-e dor de o plimbare in pluton...dar cu programul meu...nu am sanse!

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 16, 2009 7:34 am50

rodika.joli

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
Ma bucur Aida ca esti pe aici! stiu eu un traseu secret fara trafic..abia astept poate ne intalnim..avem aceeasi varsta mi se pare simpatic Wink dar cum ai desoperit forumul?

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 16, 2009 7:36 am51

AJDA

AJDA

Membru Incepator
Membru Incepator
pai pana sa imi cumpar bici, am stat pe net cateva zile, "informandu-ma" si am dat si de forumuri .
Iti trimit mesaj cu numarul de tel, sa comunicam mai simplu! Te pup, si sa ne vedem curand!

Ture in cursul saptamanii - Pagina 2 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 16, 2009 7:42 am52

rodika.joli

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
da! super..sau pe net ca eu mai tot timpul utilizez computerul..si mi-e la indemana..sau sms..no problem..Smile


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 12]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente