Constanta Cycling Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 11 din 22]

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Dum Noi 22, 2009 7:08 pm251


laurlook

Forum Legend
Forum Legend
Azi am trecut prin Mamaia , un amic a mers chiar pe nisip pe langa apa, vana aerosoli Smile

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Lun Noi 23, 2009 5:01 am252


LiveForCycling

Administrator
Administrator
Ooo , Rodica ... lume noua . Ce citesc eu ... ai iesit undercover sa nu te observam . Te asteptam prin Mamaia , din cate vad or sa scada temperaturile cat de curand si din cate imi aduc aminte esti mai curajoasa decat je in privinta asta .

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Joi Feb 18, 2010 2:47 pm253

veteranu

veteranu

SuperModerator
SuperModerator
Pt. cine nu cunoaste inca : de evitat Mamaia (cu bicicleta) in perioada 18-21Feb. mai ales zona
AquaPark-Cazino. E targul de imbracaminte.

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Dum Feb 21, 2010 6:58 am254

un_greu

un_greu

Super Member
Super Member
pt cine doreste rulaj spre Negru Voda azi 10:30 la Far

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Dum Feb 21, 2010 11:51 am255

un_greu

un_greu

Super Member
Super Member
a fost o zi care o sa o tin minte mult timp
vant puternic
am pedalat alaturi de Aricel si ne-am chinuit sa stam pe carosabil pana in Movilita.Smile)

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Vin Mar 12, 2010 12:34 pm256

rodika.joli

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
cum se anunta vremea in weekendul acesta? vreau sa scot bici la plimbare :p as dori si un sfat..nu am mai iesit de pe 1 ian...cred ca iar o sa am probleme cu cauciucurile...unde ma duc sa le regleze presiunea?

multumesc anticipat.

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Vin Mar 12, 2010 2:13 pm257

Costel

Costel

Forum Legend
Forum Legend
Vremea se anunta frumoasa, rotile se pot umfla, daca nu sunt compromise camerele.

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Vin Mar 12, 2010 2:28 pm258

laurlook

laurlook

Forum Legend
Forum Legend
rodika.joli a scris:...cred ca iar o sa am probleme cu cauciucurile...unde ma duc sa le regleze presiunea?

La inceput foloseam o pompa de masina si nu verificam presiunea decat prin strangerea cauciucului, deci "dupa ureche"....
Astfel, pe langa pompa ai mai avea nevoie de un manometru ca sa reglezi exact presiunea. Mai tarziu mi-am cumparat o pompa (mare) cu tot cu manometru, solutie care mi se pare cea mai rapida si usoara. De mers nu stiu unde se poate face presiunea in afara de vulcanizare.....
Daca rotile sunt slabe si nu poti merge pe bicicleta, pot veni cu pompa sa le umflam Wink Primul reglaj pt ambele roti este gratuit What a Face

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Vin Mar 12, 2010 2:42 pm259

rodika.joli

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
pai unde sa vin? Smile) eu am probleme ca nu se gaseste pompa pt cauciucurile mele...am verificat si nu sunt desumflate rau..cred ca pot merge...vad duminica..daca iesiti pe traseu va rog sa fiti dotati cu pompe Wink mersi

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Vin Mar 12, 2010 3:06 pm260

Costel

Costel

Forum Legend
Forum Legend
Sa anunti cand iesi si unde, ca sa te gasim.

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Vin Mar 12, 2010 3:23 pm261

rodika.joli

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
duminica pe la 1 prin mamaia..abia astept ..am si echipament nou Wink

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Vin Mar 12, 2010 3:24 pm262

rodika.joli

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
daca sunteti prin zona e perfect! sper sa fie ca azi afara...ca nu prea am noroc...in weekend mereu ploua sau ninge Neutral

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Vin Mar 12, 2010 6:04 pm263

laurlook

laurlook

Forum Legend
Forum Legend
Receptionat. Vedem ce se mai aude si pe forum legat de iesire. Vremea se pare ca va tine cu noi.

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Vin Mar 12, 2010 6:22 pm264

Cipollini

Cipollini

di Constanza
Pe la 14:30, dupa intalnire eu ies la o plimbare prin Mamaia (daca nu ploua!).

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Vin Mar 12, 2010 6:31 pm265

veteranu

veteranu

SuperModerator
SuperModerator
rodika.joli a scris:.unde ma duc sa le regleze presiunea?
La mecanici ... Smile)

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Vin Mar 12, 2010 9:50 pm266

SuperSaint

SuperSaint

Super Member
Super Member
Sau la o vulcanizare Very Happy

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Sam Mar 13, 2010 5:18 am267

Costel

Costel

Forum Legend
Forum Legend
Pentru vulcanizare e nevoie de o reductie. Are valve presta.

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Sam Mar 13, 2010 5:33 am268

veteranu

veteranu

SuperModerator
SuperModerator
Poi daca stii, de ce nu ajuti fata ? Sad

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Sam Mar 13, 2010 6:25 am269

Costel

Costel

Forum Legend
Forum Legend
O ajut, daca o intalnesc.

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Sam Mar 13, 2010 7:11 am270

veteranu

veteranu

SuperModerator
SuperModerator
Costel a scris:O ajut, daca o intalnesc.
Smile Smile Smile

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Sam Mar 13, 2010 8:09 am271

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Ce inseamna sa fi de sex feminin , daca era masculin te lasa cu pana in sant Smile)

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Sam Mar 13, 2010 3:06 pm272

rodika.joli

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
Wink pai s-a intamplat sa ies cu bici si sa nu fiti in mamaia...si a fost f greu la vulcanizare..nu se pricepeau..au zis ca nu au mai vazut asa ceva=))
deci maine ies si eu tot pe la 13-14 ..daca sunteti in zona stau linistita..O zi buna!

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Sam Mar 13, 2010 6:14 pm273

Costel

Costel

Forum Legend
Forum Legend
Nu urmaresti mesajele? La 14.00 toata lumea a fost la City Mall. De ce nu ai venit acolo?

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Sam Mar 13, 2010 8:02 pm274

rodika.joli

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
a scuze..eu vbeam de duminica..caci eu sambata lucrez un pic..Smile am aflat ca trebuie sa cumpar adaptor pt ventil si scap de stres. Smile

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Sam Mar 13, 2010 8:08 pm275

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
sau schimbi camerele , ca la cum pierzi aerul din ele sigur au gauri .

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Sam Mar 13, 2010 9:54 pm276

rodika.joli

rodika.joli

Membru Special
Membru Special
uffff..sunt aproape noi ...cred ca mi-a montat nenea ala..de la hara..camere de proasta calitate..

Ture in Weekend - Pagina 11 Empty Re: Ture in Weekend Dum Mar 14, 2010 5:16 am277

Costel

Costel

Forum Legend
Forum Legend
Toate camerele pierd aer in timp. Nu cumpara nimic deocamdata, sa vedem daca e cazul.


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 11 din 22]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente