Constanta Cycling Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Turul Dobrogei 2011 - amatori Mar Mai 17, 2011 6:05 am1

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
In cadrul Turului Dobrogei la ciclism 2011, se va organiza si o cursa pentru amatori de aproximativ 4-5 km.

Startul se va da Duminica, 22 mai, ora 9.30, pe Bulevardul Aurel Vlaicu (zona dintre B-dul Tomis si Campus-ul Universitatii Ovidius).

Va asteptam in numar cat mai mare !

http://www.constantacyclingteam.tk

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Mar Mai 17, 2011 3:17 pm2

Dany

Dany

super baiatul lu' nea Titi
Team President

oooo, ce tareeee cursa pentru amatori. am auzit ca zmeii de anul trecut care ne faceau la greu acum sunt incrisi la turul dobrogei.
sa venim cat mai multi!!!!
P.S.: serios vorbind echipamentul CCT obligatoriu, se vor face poze de grup pt calendarul CCT, vine fotograf cu experienta.

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Mar Mai 17, 2011 5:40 pm3

jonnyman

jonnyman

Moderator
Moderator
Pai oare ajunge comanda pana Duminica ? Am si eu o rugaminte poate are cineva o casca si pt mine.

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Mar Mai 17, 2011 6:35 pm4

veteranu

veteranu

SuperModerator
SuperModerator
jonnyman a scris:Pai oare ajunge comanda pana Duminica ? Am si eu o rugaminte poate are cineva o casca si pt mine.
Are la : Triton , Harabike, Carrefour, Metro, Real, etc, etc.

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Mar Mai 17, 2011 6:43 pm5

veteranu

veteranu

SuperModerator
SuperModerator
LiveForCycling a scris:In cadrul Turului Dobrogei la ciclism 2011, se va organiza si o cursa pentru amatori de aproximativ 4-5 km.
Startul se va da Duminica, 22 mai, ora 9.30, pe Bulevardul Aurel Vlaicu (zona dintre B-dul Tomis si Campus-ul Universitatii Ovidius).
Va asteptam in numar cat mai mare !
Va fi in regim "Open" ( fara categorii de varsta) , premierea doar in bani !!! Shocked Shocked

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Mar Mai 17, 2011 6:47 pm6

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
veteranu a scris:
LiveForCycling a scris:In cadrul Turului Dobrogei la ciclism 2011, se va organiza si o cursa pentru amatori de aproximativ 4-5 km.
Startul se va da Duminica, 22 mai, ora 9.30, pe Bulevardul Aurel Vlaicu (zona dintre B-dul Tomis si Campus-ul Universitatii Ovidius).
Va asteptam in numar cat mai mare !
Va fi in regim "Open" ( fara categorii de varsta) , premierea doar in bani !!! Shocked Shocked

Da , dupa ce castigati mergeti la Banescu ca va da el Shocked

Nu mai am veste de la bulgari de 2 zile , ei mi au promis ca o sa ajunga sapt asta ... banii aunt dati si echipamentul cica este facut asa ca o rambursare este imposibila acum .

http://www.constantacyclingteam.tk

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Mar Mai 17, 2011 8:01 pm7

veteranu

veteranu

SuperModerator
SuperModerator
LiveForCycling a scris:
Da , dupa ce castigati mergeti la Banescu ca va da el Shocked
Banescu sa-i premieze pe cei ce alearga pt.el, noi la amatori am gasit sponsori Shocked
PS> Ce treaba are bulgarii aici ?

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Mar Mai 17, 2011 8:19 pm8

Dany

Dany

super baiatul lu' nea Titi
Team President

bre, bulgarii face costumilii pt baietii de baieti care nu avea ....

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Mar Mai 17, 2011 8:54 pm9

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Intrebase Jonny asta e treaba

http://www.constantacyclingteam.tk

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Mier Mai 18, 2011 1:27 am10

cristea

cristea

Membru Veteran
Membru Veteran
Sa vorbesc si cu Dl Sorin si poate ne inscriem si noi daca avem loc Very Happy

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Mier Mai 18, 2011 8:18 am11

veteranu

veteranu

SuperModerator
SuperModerator
cristea a scris:Sa vorbesc si cu Dl Sorin si poate ne inscriem si noi daca avem loc Very Happy
Locuri sunt pt.toata lumea, inscrierea la fata locului.
Va avertizez ca distanta e foarta scurta : 2 sau 3 ture, adica 5- 7 km. Nu stiu daca merita deplasarea de la Tulcea pt. o "incalzire".

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Joi Mai 19, 2011 6:45 am12

cristea

cristea

Membru Veteran
Membru Veteran
Mii de scuze dar nu pot ajunge,ies diminieata din tura si apoi ce tren ma poate aduce intr-o ora jmate la Ct.. ca sa ajung la timp
la urmatorul concurs voi fii prezent

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Joi Mai 19, 2011 12:46 pm13

Costel

Costel

Forum Legend
Forum Legend

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Joi Mai 19, 2011 1:55 pm14

Marusone

Marusone

SuperModerator
SuperModerator
eu nu inteleg o treaba....de ce au scris la echipe de ai nostrii ca sunt de la C.C.T.?..... in cazul asta, de ce poarta un echipament ce nu are nici o legatura cu echipa trecuta la clasamente? de ce nu au trecut Club Bilal C-ta, sau cum so mai numi acum?...si tot asa mai departe cu intrebari de genu....purtati fratilor costumele noastre daca asa sta treaba....acum e cel mai bun moment de o reclama demna de luat in calcul! P.S. felicitari pt baietii nostrii, indiferent de rezultate....BRAVOO!! si multa bafta in continuare!

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Joi Mai 19, 2011 4:20 pm15

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator

http://www.constantacyclingteam.tk

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Joi Mai 19, 2011 4:24 pm16

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Aici e si contratimpul , de la Spit 9 incepe etapa de Mangalia

http://www.constantacyclingteam.tk

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Joi Mai 19, 2011 4:57 pm17

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Joi Mai 19, 2011 6:31 pm18

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Marusone a scris:eu nu inteleg o treaba....de ce au scris la echipe de ai nostrii ca sunt de la C.C.T.?.....
CCT din clasasment nu vine de la Constanta Cycling Team. Asa au gasit de cuviinta sa prescurteze aia de la federatie. Probabil vine de la Ciclism Constanta sau Club Ciclism Constanta

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Joi Mai 19, 2011 7:38 pm19

Dany

Dany

super baiatul lu' nea Titi
Team President

nu va place ca echipa de la Constanta e prezentata drept CCT?
pai eu ce pazesc acolo? eeeeeeeeeeeeeeee...........
maine printez clasamentele cu BILAL CONSTANTA ?
Smile

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Joi Mai 19, 2011 7:47 pm20

Cosmin

Cosmin

Super Member
Super Member
Eu cred ca vor sa schimbe numele din Bilal ca probabil ca nu a mai ramas nimic care are legatura cu Bilal, doar numele... e o idee daca si-asa nu exista oficial CCT...care se misca mai repede cu actele... are dreptul

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Joi Mai 19, 2011 7:53 pm21

Marusone

Marusone

SuperModerator
SuperModerator
Dany a scris:nu va place ca echipa de la Constanta e prezentata drept CCT?
pai eu ce pazesc acolo? eeeeeeeeeeeeeeee...........
maine printez clasamentele cu BILAL CONSTANTA ?
Smile
aaa....nu! da-i in continuare cu C.C.T.....si apropo, vezi ca la al doilea clasament pe care la postat Cristi pe pagina asta, e scris "gresit" , au aparut cu Bilal, mi-a placut mai mult in primul clasament cum suna...daca ar fi mers si in costumele noastre...aleluia!

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Vin Mai 20, 2011 5:34 am22

Felipe

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Clubul Bilal 2000 Constanta, dupa ce a pierdul sponsorul Bilal, si-a schimbat denumirea in Clubul Judetean de Ciclism Constanta. Au iesit si actele numai ca nu a avut timp dl. Banescu sa mai modifice denumirea la federatie.

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Vin Mai 20, 2011 12:59 pm23

veteranu

veteranu

SuperModerator
SuperModerator
Cosmin a scris:... e o idee daca si-asa nu exista oficial CCT...care se misca mai repede cu actele... are dreptul
Cosmine , asa e cand nu stai pe acasa. Esti in urma cu evenimentele. CCT exista oficial de aprox. 2 luni cu stampila si cod fiscal si in care s-a varsat deja 2% din impozitul pe venit.
Dany a fost cu ideea ca echipa din C-ta sa apara pe lista de clasament de pe site cu initialee CCT care ne apartin. Defapt asa si era normal tinand cont ca echipa e formata majoritar de membrii echipei de amatori CCT si care se comporta meritoriu intr-o cursa profesionista.
Eu as forta putin nota si macar Duminica echipa sa concureze cu tricourile de CCT. Dany, ce zici ?

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Vin Mai 20, 2011 2:38 pm24

Cosmin

Cosmin

Super Member
Super Member
Da stiam asta dar ma gandeam ca poate s-au unit si s-a facut un singur club

Turul Dobrogei 2011 - amatori Empty Re: Turul Dobrogei 2011 - amatori Vin Mai 20, 2011 4:44 pm25

veteranu

veteranu

SuperModerator
SuperModerator
Cosmin a scris:Da stiam asta dar ma gandeam ca poate s-au unit si s-a facut un singur club
Unire ? doar peste cadavrul meu ! ...nu mai e mult Very Happy
PS. "Ah ,ce-m plac glumele mele".


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente