Constanta Cycling Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 20 din 40]

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mier Iun 16, 2010 11:48 am476


LiveForCycling

Administrator
Administrator
Oricum veneam in echipamentu de gala .

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mier Iun 16, 2010 12:12 pm477


Cosmin

Super Member
Super Member
jonnyman a scris:Este posibil sa ajung si eu, ca azi cica sunt liber, de la jegul asta de vreme care nu ma lasa sa scot nici un ban. Mad as vrea sa merg la un targusor sau mai departe.

pai hai in chei de la 4 jumate si la intoarcere ne vedem cu restu in kogalniceanu

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mier Iun 16, 2010 12:28 pm478

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Dar este timp si daca plecam la 18 , pentru Chei . Mai bine plecam toti si vedem pana unde ajungem in functie de viteza ... parerea mea ca un Targusor ajunge astazi .

Eu acum plec la club sa vad daca mai vor echipament de triatlon , ne vedem acolo la 18 .

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mier Iun 16, 2010 12:41 pm479

Cosmin

Cosmin

Super Member
Super Member
se stie ca nu se pleaca la 6.... se face 6 si ceva si se intuneca daca mergem pana in targusor

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mier Iun 16, 2010 1:27 pm480

jonnyman

jonnyman

Moderator
Moderator
si daca se intuneca ce? am mers cu domnul Ciotic si noaptea si a fost super bine, ba chiar mai bine ca etse mai rece putin....f putin dar este.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mier Iun 16, 2010 1:32 pm481

Cosmin

Cosmin

Super Member
Super Member
da ma dar sunt masini.... deci atunci la 6? eu as pleca putin mai devreme...daca nu sunt la 6 prezent inseamna ca am plecat

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mier Iun 16, 2010 1:51 pm482

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
Nenea Leonte,

Se apropie solstitiul de vara. In prezent se intuneca de tot la ora 21.30
In tri ore jumate ajungi si la tulcea

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mier Iun 16, 2010 3:04 pm483

jonnyman

jonnyman

Moderator
Moderator
tu ajungi la tulcea in 3 ore jumate Smile) , eu mai pun 1 ora si daca ajung pe la 2 iepurasi si imi este foame mai pierd ceva timp cu papanasii si cu berea si alte chestii ce tin de stomac. eu nu mai pot sa vin din cauza jobului de unii oameni sunt chiar nebuni si partea naspa este ca ii gasesti peste tot iar unii oameni sunt chiar de treaba si partea naspa este ca sunt greu de gasit...asa ca atunci cand esti in postura de angajat totul este de cacat...pana iti gasesti pe cineva calumea.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mier Iun 16, 2010 7:46 pm484

Dany

Dany

super baiatul lu' nea Titi
Team President

Jonnyman, nu pot decat sa iti spun: FELICITARI. Iarta-ma ca ma iau de tine fratele meu, dar cu gramatica nu te impaci? Nu o lua ca pe ceva urat din partea mea, incerc doar sa caut sensul unelor fraze.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iun 17, 2010 9:53 am485

jonnyman

jonnyman

Moderator
Moderator
nu este nik, nu este asta singurul lucru cu care nu ma impac bine.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iun 17, 2010 12:40 pm486

Felipe

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
La ceas de seara, ies cu Cristizotti la un rulaj lejer: Constanta - Basarabi - Ciocarlia si retur. Daca mai vrea cineva sa ne insoteasca, intalnirea este la Complexul Big, la ora 18.00.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Joi Iun 17, 2010 7:58 pm487

jonnyman

jonnyman

Moderator
Moderator
maine plec la tulcea, daca vrea cineva sa se bage ne vedem la 5 la vaporas(dimineatza) ca nu vreau sa ma rupa caldura.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 18, 2010 7:50 am488

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Azi ceva lejer ?!? , un Costinesti maxim ca distanta cu pauza la final pentru o bere in Mamaia ?!?

Plecarea la ora 18 de la Far

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 18, 2010 8:13 am489

Felipe

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
De acord, conteaza pe mine si pe Cristizotti.
P.S. Venim si cu banii pentru echipament sau inca nu ai vesti de la mamaliski?

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 18, 2010 8:29 am490

laurlook

laurlook

Forum Legend
Forum Legend
suna bine. cred ca vin si eu (dupa ce-mi strang rulmentii la angrenaj) . a postat Filip inaintea mea, ca vine si el si Cristi. slabe sanse sa mai fie ceva "lejer" Very Happy

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 18, 2010 10:14 am491

Felipe

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
O sa fie lejer, ne pastram pentru maine ... Ieri am fost la Ciocarlia cu avs 32km/h, Bogdan nici cand merge la piata nu merge asa incet Smile.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Vin Iun 18, 2010 11:42 am492

Costel

Costel

Forum Legend
Forum Legend
Ne vedem la 18.00.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Sam Iun 19, 2010 6:01 am493

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Felipe a scris:Bogdan nici cand merge la piata nu merge asa incet Smile.

Buna asta Smile) , acum fara mistouri fata de anul trecut cand ne bucuram la un AVS de 33 - 34kmh acum 38 si 40kmh sunt la ordinea zilei . Ma uimesc si de mine , cum dupa 1500km pe sosea anul asta in ritm lalait (vreo 2500 in total si cu MTB) reusesc sa ma tin dupa profesionistii echipei . Ieri chiar daca aveam un sictir profund de a pedala tot am reusit un AVS bunicel . Pacat ca nu am mai avut cum sa dau sprintul la sfarsit ca aveam placuta desfacuta si imi era sa nu ma imprastii pe sosea . In rest tura buna , vreme racoroasa ... tocmai buna de pedalat .

PS : Duminica pauza la baiatu , iar in scurt timp voi incepe iar sa merg pe MTB ca se apropie Arges Summer Race .

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Sam Iun 19, 2010 6:27 am494

Felipe

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Eu ma bucur ca ai revenit pe sosea, dupa cum ai vazut incercam sa mergem si noi mai binisor chiar daca suntem mai batrani si bolnavi ca altii ... asteptam sange proaspat.
AVS-ul ala il faci bunicel daca ai cu cine Wink .

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Sam Iun 19, 2010 7:57 am495

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Pai a inceput sa imi vina pofta de pedala rapida , dar inca nu ma simt la capacitate maxima .
Ceea ce pot sa spun este ca MTBul mi a schimbat modul de pedalare destul de mult ... anul asta simt mai multa putere in picioare cand pedalez pe sa . Chiar daca aparent nu au nimic in comun una cu alta , mtbul iti creste forta in picioare si controlul bicicletei ... nu mai zic de forta in brate .
Lasa cu batranii si bolnavii ca vedeam galbeneala in bidoane ... cat despre sange proaspat , e vreo insinuare ?!?! Smile)

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Sam Iun 19, 2010 8:09 pm496

Felipe

Felipe

Forum Legend
Forum Legend
Nu e o insinuare, Doamne fereste! Asteptam al doilea val sa intre in plutonul fruntas.
In alta ordine de idei azi am fost pana la Negru Voda si retur ... am venit cu energia pe rosu ... maine am nevoie de pauza, cei aproape 120 km de azi m-au epuizat.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Dum Iun 20, 2010 9:01 pm497

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Este greu domnu sa se mai ajunga in plutonul fruntas , ca nu sunt candidati care sa intruneasca conditiile , si in afara de asta mai trebuie si antrenament + bicicleta . Cu timpul sper sa vina generatia PRO din urma ... dar din cate vad sunt alte preocupari in zona aia .

Si acum on topic , Marti 22 Iunie 2010 propun o tura pana la Kogalniceanu , forta la dus si lejer la intoarcere . Cine vrea sa vina este binevenit , dar fara modificari la programul meu , mai mult de 40km nu vreau sa fac ... si numai 20km tare .
Din cate am vazut si am citit nu trebuie sa faci rupere zilnic ... ma uit la mine anul asta ca nu am fortat in nici o tura si am progresat destul de bine .

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 22, 2010 11:11 am498

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Hai , care cum facem ?

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 22, 2010 11:16 am499

mihai_ct

mihai_ct

SuperModerator
SuperModerator
Eu m-as baga dar nu stiu daca scap la timp. In principiu vin.

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 22, 2010 12:51 pm500

Cristizotti

Cristizotti

Forum Legend
Forum Legend
LiveForCycling a scris:
Si acum on topic , Marti 22 Iunie 2010 propun o tura pana la Kogalniceanu , forta la dus si lejer la intoarcere . Cine vrea sa vina este binevenit , dar fara modificari la programul meu , mai mult de 40km nu vreau sa fac ... si numai 20km tare .
Din cate am vazut si am citit nu trebuie sa faci rupere zilnic ... ma uit la mine anul asta ca nu am fortat in nici o tura si am progresat destul de bine .

Pai tu nu faci rupere zilnic pentru ca iesi odata la doua zile.
Din cate am citit si am vazut si eu trebuie sa faci antrenamente in fiecare zi, dar binenteles nu rupere zilnic. Depinde pentru ce te pregatesti.
Nu cred ca ies azi la Kogalniceanu cu voi pentru ca ajung tarziu de la munca. O sa pot iesi abia pe la 19.00. Daca mai astepta Bogdan putem merge atunci la Kogalniceanu avand in vedere ca e tura scurta. Sa se pronunte si ceilalti

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 22, 2010 12:55 pm501

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Dar atunci cand ies dau cat pentru 2 zile Smile) Fac 2 antrenamente pe zi tati , si astazi am facut sprinturi prin mamaia de dimineata pe racoare .

http://www.constantacyclingteam.tk

Ture in cursul saptamanii - Pagina 20 Empty Re: Ture in cursul saptamanii Mar Iun 22, 2010 1:03 pm502

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Si am uitat , Costel spunea ceva de Costinesti . Ne vedem la Vaporas si in functie de ce stabilim , plecam .

http://www.constantacyclingteam.tk

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 20 din 40]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente