Constanta Cycling Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 12 din 24]

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Sam Mar 20, 2010 3:01 pm276


SuperSaint

Super Member
Super Member
Bogdane sper sa nu alergati p`acolo sa ne sara ficatii prin Chei p`acolo ... o dam si noi mai "hobby" asa Very Happy

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Dum Mar 21, 2010 3:26 pm277


LiveForCycling

Administrator
Administrator
Pune Baiatu acum pozele ... sunt vreo 60 . Am avut si o prezenta olimpica in pluton , pe Razvan Florea Smile

http://www.constantacyclingteam.tk

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Dum Mar 21, 2010 4:23 pm278

Dany

Dany

super baiatul lu' nea Titi
Team President

hai cu pozeleee.. ca nu ma crede nevasta ca am fost acoloooo...zice ca am fost la femei si am pus bicla in portbagaj ca acoperire....Smile)))

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Dum Mar 21, 2010 4:39 pm279

laurlook

laurlook

Forum Legend
Forum Legend
Chiar ai pus-o in portbagaj? Stai ca trucatul pozelor necesita ceva timp Smile)
Apropo a fost o tura super, chiar daca nu-mi plac penele ne-au mai oferit un moment de odihna. Dupa ce am ajuns in Cta, am mers si prin Mamaia unde i-am intalnit pe Filip, nea Titi, Costel, Rodica si Mihai, apoi plimbare pe faleza si prin parcul de la City Mall, lume multa, miscare multa, biciclete, role, etc. FRUMOS.

MTB in weekend - Pagina 12 Empty tura lacul Mangalia, sambata 27.03 Mar Mar 23, 2010 7:42 pm280

Serban

Serban

Super Member
Super Member
salut,

care este interesat de o tura mtb la lacul Mangalia/padurea Hagieni? planific asta pt sambata.

pt amatori - intalnirea la podul Limanu ora 10h (din Mangalia se merge pe DJ391 spre Negru Voda, la aprox. 5km de Mangalia drumul se bifurca in stg spre Limanu). tura dureaza aprox. 5 ore, nu este dificila.

cu bine

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Mar Mar 23, 2010 7:52 pm281

SuperSaint

SuperSaint

Super Member
Super Member
Suna interesant , mai ales ca sambata sunt liber , nu stiu cum o sa fac cu transportul in schimb ca sigur nu ma tin planetarele sa fac toata treaba pe bike . Very Happy Poate se mai inscriu si altii la tura sa fim cat mai multi Very Happy

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Mar Mar 23, 2010 8:47 pm282

Serban

Serban

Super Member
Super Member
trenul cred ca este ok pana in Mangalia, nu stiu daca autocarele care fac ruta gara CT-Mangalia te primesc cu bike.... (stie careva?)

daca se elibereaza la mine un loc anunt aici!

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Mar Mar 23, 2010 8:51 pm283

SuperSaint

SuperSaint

Super Member
Super Member
sincer .. chiar uitasem de tren Very Happy , mai e pana atunci ... sper sa nu intervina altceva Very Happy

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Mar Mar 23, 2010 8:57 pm284

Dany

Dany

super baiatul lu' nea Titi
Team President

daca nu imi naste nevasta pana sambata (acu sunt in spital cu ea ca vrea sa vina ala micu pe lume), pun la bataie masina mea, ne inghesium cati putem cu biciclete cu tot si dam bataie.

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Mar Mar 23, 2010 8:59 pm285

SuperSaint

SuperSaint

Super Member
Super Member
Pai tu in loc sa stai langa ea fugi cu noi pe hartoape ... oricum esti bun de cinste ... trebuie sa incapa si un gratar in masina ! TATICULE !

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Mar Mar 23, 2010 9:02 pm286

Dany

Dany

super baiatul lu' nea Titi
Team President

sa ma vezi cum stau intins pe un pat de spital, butonez si mai vine si si doctoru de garda sa ma intrebe daca vreau sa imi ia tensiunea.

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Mar Mar 23, 2010 9:05 pm287

SuperSaint

SuperSaint

Super Member
Super Member
e si sor`mea p`acolo ... numai ca ea mai are vreo 2 luni pana la chinurile facerii ... sa fie intr`un ceas bun oricum \\m/

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Joi Mar 25, 2010 4:43 am288

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Deci ce se aude pentru Sambata , date sigure si finale .

Treaba cu trenu e asta :
Din Constanta
MTB in weekend - Pagina 12 Cfrdus

Din Mangalia
MTB in weekend - Pagina 12 Cfrintors

Bilet : 5,1RON

PS : Cred ca e mai funny cu trenu Smile)

http://www.constantacyclingteam.tk

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Joi Mar 25, 2010 4:48 pm289

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Ori cea mai buna idee si cea mai simpla ... ii tragem un Constanta - Poiana - Viile Murfatlar - Valu lui Traian - Constanta (offroad) . Simplu si la obiect ... si nici nu mai sunt atatea miscari de forte . Distanta e pe la 45km . Traseul destul de plat , putine urcari .

Astept inscrieri , am mai facut traseul si anul trecut ... se gasesc poze aici :
https://constantaciclism.forumgratuit.ro/planificator-ture-mountain-bike-f19/sambata-28112009-35km-t256-15.htm

http://www.constantacyclingteam.tk

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Joi Mar 25, 2010 5:05 pm290

laurlook

laurlook

Forum Legend
Forum Legend
Pentru sambata 27.03 incerc sa fiu liber pentru tura cu bicicleta oriunde ar fi.

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Joi Mar 25, 2010 6:37 pm291

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Tocmai ce am vb cu Captain , sambata posibil sa tragem antrenament pe Tasaul ... antrenament , adica am plecat si mai fac pauza decat daca imi rup mana ori probleme tehnice .

http://www.constantacyclingteam.tk

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Joi Mar 25, 2010 8:27 pm292

SuperSaint

SuperSaint

Super Member
Super Member
Eu o sa mai merg cu tine cand o sa fiu macar la amatori Smile) sau o sa ai chef sa mergi lejer ... ca altfel mai mult o sa incurc ... pierdeti vremea cu mine p`acolo ... cum s-a intamplat si in Chei ... Razz

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Joi Mar 25, 2010 8:46 pm293

laurlook

laurlook

Forum Legend
Forum Legend
@Florin, se incearca sa se faca un traseu astfel incat sa nu se astepte dupa cei care merg mai incet, regruparea se face la sfarsit. Astfel cei care termina mai repede au timp pana sosesc ceilalti sa mai povesteasca una alta.

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Joi Mar 25, 2010 9:16 pm294

Dany

Dany

super baiatul lu' nea Titi
Team President

daca maine imi aduc sotia acasa, cred ca pot iesi si eu sambata.

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Vin Mar 26, 2010 4:24 am295

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Este circuit tati , nu ramai in urma , este loc de regrupare si daca se intampla ceva vb la telefon .
Asta in caz ca vine Captain si am coleg de antrenament , altfel incercam traseul Murfatlar . aseara ma intreba si Doruktan pe unde mai o apucam weekendu asta daca vine si el ai coleg .

http://www.constantacyclingteam.tk

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Vin Mar 26, 2010 10:02 am296

Serban

Serban

Super Member
Super Member
Deci pt maine (sambata) momentan avem asa:

1 - 3. Serban + 2 amici
4. SuperSaint
5. Dany (?)
6. Laurlook (?)

pt nehotarati va citez din Wunderground
Saturday. Clear. High: 16 °C . Wind South 21 km/h...

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Vin Mar 26, 2010 1:52 pm297

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Eu din pacate o sa plec pe Tasaul cu Captain , sa facem antrenament (ca avem concurs pe 17)

Cine mai vrea sa vina , ne intalnim la 10 in parcarea Aqua Magic (nu facem regrupari decat la sosire si plecare ... adica decat pe sosea)

http://www.constantacyclingteam.tk

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Vin Mar 26, 2010 1:55 pm298

Dany

Dany

super baiatul lu' nea Titi
Team President

credeati ca scapati de mine?
10.00 aqua magic....cu acordul sotiei

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Vin Mar 26, 2010 3:28 pm299

SuperSaint

SuperSaint

Super Member
Super Member
Serban voi cum va descurcati cu transportul ? .... ca sa vin singur pana acolo pe tren chiar nu cred ca as putea ...

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Vin Mar 26, 2010 3:38 pm300

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Cel mai bine mergem toti la Tasaul , pe sosea oricum mergem si noi lejer (ca nu are rost sa ne fortam pana la offroad) . Iar la locul cu pricina ne imprastiem pe traseu si stabiim o ora de regrupare , fiecare parcurge ce poteca vrea , ori se odihneste pentru intoarcere .

Parerea mea , in felul asta ne strangem mai multi .

http://www.constantacyclingteam.tk

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Vin Mar 26, 2010 8:14 pm301

Serban

Serban

Super Member
Super Member
salut SuperSaint,

la noi masina e plina... insa m-a sunat chiar acum un baiat (imi scapa numele - vb doar engleza, am inteles ca ne stie de pe acest forum) care vine si el si este singur in masina Smile

iti propun sa vii dimineata la intalnirea generala 8.30h, str Cuza Voda 68 (la parterul unui bloc - un cabinet stoma ca si pct de reper) si vedem acolo cum ne impartim in masini...

ce zici?

PS: LiveForCycling - sper ca nu iti "distrug" planul de a aduna crema mtb-istilor constanteni pt tura de Tasaul...Smile

MTB in weekend - Pagina 12 Empty Re: MTB in weekend Vin Mar 26, 2010 9:38 pm302

laurlook

laurlook

Forum Legend
Forum Legend
Eu as merge la Mangalia dar nu stiu cum sa fac cu transportul....hai ca o sa vad dimineata.


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 12 din 24]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente