Constanta Cycling Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Empty Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Lun Sept 26, 2011 8:21 am1

iuliannistor

iuliannistor

Membru Incepator
Membru Incepator
As dori sa organizam un eveniment similar cu cel din 25 septembrie 2011 la care sa participe personalul militar si civil din unitatile militare din Constanta si membrii familiilor acestora. Ma gandeam ca turul sa cuprinda cateva monumente inchinate eroilor cazuti in razboaie sau alte locuri accesibile. Daca gasesc si un sponsor poate concep niste stegulete care sa le purtam la biciclete. Turul cu bicicletele trebuie organizat in zilele de 22 sau 23 oct (e weekend) caci 25 oct cade marti.
Cam atat pentru moment. Astept si alte idei de la voi...multumesc anticipat

Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Empty Re: Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Lun Sept 26, 2011 8:33 am2

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
Se poate organiza , decat ca pe forum nu cunosc decat 2 persoane care sunt in armata ... sau 3 (daca ma gandesc mai bine) .

http://www.constantacyclingteam.tk

Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Empty Re: Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Lun Sept 26, 2011 10:58 am3

mihai_ct

mihai_ct

SuperModerator
SuperModerator
Oricum Iuli in ceea ce priveste prezenta cadrelor militare va trebui sa mediatizezi treaba prin canalele voastre interne. Daca ramane batut in cuie noi dam sfara in tara pe canalele noastre forumul, feisbuci, ceva presa si poate DJTS.

Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Empty Re: Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Lun Sept 26, 2011 2:50 pm4

iuliannistor

iuliannistor

Membru Incepator
Membru Incepator
O sa dau de stire pe linie militara cat mai repede si sa vad ce trasee o sa fie la dispozitie pt a alege dintre ele. O sa postez aici stadiul "negocierilor"...

Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Empty Re: Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Lun Sept 26, 2011 3:50 pm5

LiveForCycling

LiveForCycling

Administrator
Administrator
iuliannistor a scris:O sa dau de stire pe linie militara cat mai repede si sa vad ce trasee o sa fie la dispozitie pt a alege dintre ele. O sa postez aici stadiul "negocierilor"...

Asa este cel mai bine, eventual daca doriti pot participa si membrii din CCT care nu au treaba cu armata.

http://www.constantacyclingteam.tk

Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Empty Re: Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Lun Sept 26, 2011 4:48 pm6

iuliannistor

iuliannistor

Membru Incepator
Membru Incepator
Maine se va cere aprobarea comandantului garnizoanei Constanta pentru acest eveniment cu detaliile necesare..sper ca va fi in toane bune ... Very Happy

Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Empty Re: Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Lun Sept 26, 2011 8:00 pm7

Dany

Dany

super baiatul lu' nea Titi
Team President

mi-s plecat pe la Cluju'al mare, da' nu-i bai ca are cin'sa faca traba...........

Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Empty Re: Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Mier Sept 28, 2011 8:22 am8

laurlook

laurlook

Forum Legend
Forum Legend
Cunosc ceva militari, acum sa vedem cati biciclesc. Oricum pe unul contez 100% daca nu va fi prins in serviciul de zi Smile

Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Empty Re: Ziua Armatei Romane - 25 octombrie Mier Sept 28, 2011 1:00 pm9

TL

TL

Membru Avansat
Membru Avansat
pe 2 poti conta sigur cu aceeasi mentiune Smile


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente