Constanta Cycling Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

sadean

sadean

Membru Incepator
Membru Incepator
O DAU CU 300 LEI POZE AICI https://picasaweb.google.com/107603975811360044573/August272011# PARTEA DIN SPATE ESTE DEMONTATA SI NU STIU SA O MONTEZ.

reddit

poparadu

Mesaj Vin Sept 02, 2011 2:22 pm Scris de poparadu

salut...ai dat-o ?daca nu..cam ce distanta ar fi de la pamant la cadru (partea superioara a sa) ?..si ce marime are cadrul ?...incerc sa-mi dau seama daca mi s-ar potrivi..eu am 1.70 m. multumesc

sadean

Mesaj Dum Sept 04, 2011 8:01 pm Scris de sadean

eu am 1.82 si am sa-ua ridicata destul de mult o las cu 250 lei nu stiu sa montez partea din spate(roata schimbator spate) si la camere cred ca terbuie schimbat ventilu deoarece o umflu si se desumfla instant.250 lei ultimu pret stau in mangalia iti dau si manusi bidoane echipament pompa.ghidolina si cauciucu spate sunt noi.

poparadu

Mesaj Lun Sept 05, 2011 9:43 am Scris de poparadu

Salut..vad ca esti online...daca ai un id de messenger am putea discuta mai pe'ndelete...intrebam de inaltimea cadrului ca sa nu m-asez cu ouale pe cadru la un semafor sau daca sunt nevoit sa ma dau repede jos de pe ea....o alta intrebare la tine ar fi daca poti s-o trimiti si in tara pentru ca eu nu locuiesc in apropierea ta....dar poate vb mai multe pe messenger si am putea gasi o cale de mijloc

sadean

Mesaj Lun Sept 05, 2011 11:24 am Scris de sadean

id: bike_david si vorbim acolo

sadean

Mesaj Lun Sept 05, 2011 4:30 pm Scris de sadean

ultimul pret 250 lei si ofer si echipament pantaloni si tricouri pompa bidoane manusi !!!!!!!!!!

Empire

Mesaj Mar Ian 10, 2012 3:57 pm Scris de Empire

Mai e valabil?

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

creeaza un forum | Sporturi si Pasiuni | Echitatie, Ciclism, Drumetii | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente